Blog

Zahartowani na dachu, Zahartowani w terenie

zahartowani offroad corotop

Trwa kultowy cykl wspólnych wyjazdów z klientami marki Corotop. Tym razem bawimy się wspólnie na OffRoadzie Zahartowani Bliżej Natury ponieważ lubimy niecodzienne emocje!

W różnych częściach przepięknej Polski spotykamy się, aby zrobić coś nowego, coś nietypowego no i coś dla facetów o mocnych nerwach. Zbieramy się i jedziemy w teren, aby być w lasach, górach i na poligonach. Czasami jest ciężko i w błocie, ale o to nam chodzi – żeby wrażeń i adrenaliny było pod dostatkiem. Jak w codziennej pracy na dachach!

corotop zahartowani offroad bliżej natury

Odwiedzamy najlepsze zakątki off-roadowe w Polsce pozwalające na przeżycie ekstremalnych emocji. Bawimy się w terenie i spędzamy aktywnie czas. W planie naszych wyjazdów umieściliśmy tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Karpacza, Poznania i okolic Jeziora Chańcza. Zdarza się, że po drodze zahaczamy o… nieczynne kopalnie i tory kolejowe w tunelu, zakopywanie w błocie czy uskoki. Po intensywnym dniu w terenie wracamy do bazy na chillout gdzie wszystko utrzymane jest w warunkach survivalowych na polach namiotowych lub domkach letniskowych.

Jeździmy najlepszymi samochodami terenowymi wyposażonymi we wszystkie potrzebne sprzęty, jak np. wyciągarki, z których nie raz trzeba skorzystać. Zawsze towarzyszą nam specjaliści od ekstremalnych przejazdów, instruktorzy zahartowani w boju od lat. Każdy może sprawdzić się jako pasażer, jak i zasiąść za kierownicą offoroadowego wozu – często po raz pierwszy!

corotop zahartowani offroad blizejnatury

Bez względu na pogodę i warunki  nasze wyjazdy pozwalają przeżyć coś wyjątkowego i sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Podejmujemy się testu najwyższej próby i wyjeżdżamy prawdziwie Zahartowani!

Dowiedz się więcej na https://www.zahartowani.fun/
Zobacz relacje z wyjazdów TUTAJ 

Dowiedz się co składa się na najwyższą próbę naszych produktów.