O marce Corotop

Corotop – nowoczesne systemy dachowe na długie lata!

corotop_logo_kwadrat

Innowacyjność, optymalizacja, rozwój to składniki naszej jakości

Marka Corotop to kompleksowa oferta systemu dachowego. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment wysokiej jakości membran dachowych, fasadowych oraz paroizolacji. Do kwestii związanych z dachem podchodzimy całościowo – dlatego dostarczamy również akcesoria: taśmy, kosze, okapy i inne. Znajdziesz je na stronach tego katalogu.

W naszej pracy stosujemy nowoczesne technologie i opieramy się o zasadę zrównoważonego rozwoju. Stale podejmujemy działania w trosce o środowisko – każdy moment życia wytwarzanych przez nas produktów jest monitorowany i zarządzany. 

Dostarczamy najwyższej jakości produkty, które zapewnią trwałość dachu na długie lata.

Akcesoria, narzędzia, zabezpieczenia – nasza oferta jest kompleksowa

O systemach dachowych myślimy szeroko – stąd w naszej ofercie szereg dodatkowych produktów. Zapewnij solidną wentylację pokrycia dachowego sięgając po różnego rodzaju akcesoria dachowe. Uzupełniaj montaż membrany taśmami do uszczelniania, łączenia i reperacji. Sięgnij po taśmy i produkty zapewniające wentylację w kalenicy, taśmy kominowe i inne elementy uszczelniające kosze i okapy. Zadbaj o bezpieczeństwo korzystając z produktów dedykowanych bezpiecznej komunikacji po dachu oraz ochronie przeciwśniegowej. 

Wszystkie produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wymiarach, maksymalnie spełniających oczekiwania klientów.

Polska, Europa – zaufały nam tysiące klientów

Nasze produkty dostarczane są na rynek w całej Polsce i Europie poprzez wyspecjalizowane firmy dystrybucyjne, hurtownie i składy budowlane oraz sieci marketów budowlanych. Mamy zaufanie fachowców i wykonawców.

Marka Corotop zyskała wielu oddanych klientów dzięki dynamice rozwoju, opartej o konsekwentną realizację celów. Cały czas stawiamy na nowoczesne rozwiązania kierując się przy nich przede wszystkim potrzebami rynku. Odpowiednia strategia pozwoliła wykreować nam bezpieczną i zaufaną ścieżkę handlową.

Badania i rozwój

Tak wygląda nasza praca!

25 lat doświadczenia w branży budowlanej to nieustanny rozwój naszej oferty. Stale monitorujemy rynek, trendy, potrzeby klientów czy oferty dostawców. To sprawia, że cały czas jesteśmy „na czasie”. Co więcej – to motywuje nas do stałego inwestowania w nowe technologie i sprzęt laboratoryjny, do podejmowania prac badawczo-rozwojowych nad produktami.

Najnowsze technologie to podstawa!

Uruchomilismy jedna z najnowoczesniejszych w Europie linii do produkcji filmów funkcyjnych PP/PE, wykorzystujaca technologie wylewania (CAST), z modułem do wzdłuznego rozciagania filmu MDO (Machine Direction Orientation). Moduł do rozciagania wzdłuznego umozliwia sterowanie wielkoscia powstałych mikroporów, a tym samym sterowanie parametrem paroprzepuszczalnosci. Uruchomiona została równiez linia do produkcji włókniny syntetycznej, dzieki czemu produkujemy membrany 2-lub 3-warstwowe, wysoko i nisko paroprzepuszczalne.

Jestesmy ekspertami tej branży!

Zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwala nam produkowac od podstaw membrany według najwyzszych europejskich standardów. Potwierdzaja to liczne certyfikaty, spełniajace najwyzsze kryteria. Specjalizujemy sie w technologiach ekstruzji włóknin typu spunbond, procesach laminacji metoda termobondingu czy klejenia klejem proszkowym lub termotopliwym, zwanym równiez procesem hot-melt.