Blog

Marka Corotop wspiera polską piłkę!

pogon szczecin corotop

W myśl idei Zahartowani na dachach, Zahartowani na co dzień przedłużyliśmy naszą kilkuletnią współpracę z Pogoń Szczecin. Jest to drużyna piłkarska, która ma na swoim koncie dwa wicemistrzostwa Polski oraz tytuł trzykrotnego finalisty Pucharu Polski!

Jesteśmy dumni z partnerstwa z drużyną, z którą możemy patrzeć w tym samym kierunku budując trwałe relacje. Nasza współpraca oparta jest na fundamentach wzajemnego zaufania, dzięki czemu możemy czerpać obustronną satysfakcję z działań.

Pogoń Szczecin może poszczycić się nieprzerwanym graniem w Ekstraklasie od sezonu 2012/2013, a w 2020/2021 zajęli trzecie miejsce w lidze, co dało drużynie możliwość występu w pucharach europejskich. Dodatkowo w wiosennej rundzie drużyna wykazała się najlepszą obroną w całej lidze deklasując rywali w tym aspekcie.

Szczecińska drużyna może pochwalić się też w swojej historii ponad dwudziestoma zawodnikami powołanymi do reprezentowania Polski w międzynarodowych turniejach, takich jak Mistrzostwa Europy, Świata czy Igrzyska Olimpijskie. Bardzo się cieszymy, że współpracujemy z drużyną, która nie tylko na boisku stawia na siłę ducha i ciągłą chęć rozwoju.
Mecze Pogoni wyzwalają wiele emocji, na które z niecierpliwością czekamy w kolejnych meczach!

corotop pogoń szczein

Więcej o naszym sportowym partnerze przeczytaj TUTAJ