Blog

Marka Corotop gra z Gwardią Opole

corotop kpr gwardia opole

Od kilku lat dumnie wspieramy KPR Gwardię Opole pod szyldem marki Corotop. Łączą nas wspólne wartości, dlatego cieszymy się z naszej, kilkuletniej już, współpracy.

Gwardziści mogą poszczycić się dwukrotnym brązowym medalem mistrzostw Polski. Dodatkowo występowaniem w Superlidze nieprzerwanie od 2015r., oraz posiadaniem w swoich szeregach reprezentantów Polski. Ponadto trener Gwardii, Rafał Kuptel został odznaczony Gladiatorem najlepszego trenera ligi dwa lata z rzędu.

corotop kpr gwardia opole

Dla klubu najważniejszymi wartościami są szacunek, dążenie do doskonałości i uczciwości, co bezpośrednio wiąże się z naszymi przekonaniami o jakości, komunikacji i współpracy. Siódmy zapis w Deklaracji Wartości mówi o tym, że „pomagamy sponsorom budować ich marki i rozwijać działalność” co przekłada się na praktyczne działania.

Wspólnie wierzymy, że zahartowanie w pracy i na boisku prowadzi do celów i sukcesu. Przykładem dążenia do celu Gwardii Opole jest sensacyjny mecz Opolan w sezonie 2018/2019, gdy 14 maja 2019r. na swoim boisku, w Stegu Arena wygrali z mistrzem Polski Vive Kielce, przerywając ich passę 103 zwycięstw z rzędu.

corotop kpr gwardia opole

Sprawdź Naszą Misję