Dlaczego Corotop

Corotop® to membrany i akcesoria dachowe najwyższej próby

Marka Corotop® powstała w 2000 roku. Jesteśmy producentem wytrzymałych, precyzyjnie wykonanych i spełniających wysokie standardy jakościowe komponentów nowoczesnego dachu: membran dachowych, membran fasadowych, folii paroizolacyjnych i akcesoriów dachowych.

Liczy się jakość i trwałość

W naszej fabryce korzystamy z przystosowanego parku maszynowego oraz posiadamy laboratorium do testów wytrzymałości.

Liczy się wiedza ekspercka

Stawiamy na doświadczenie ekspertów od systemów dachowych. To dzięki specjalistycznej wiedzy naszego wykwalifikowanego zespołu powstają trwałe produkty, z których korzystają najlepsi dekarze. Cieszymy się, że praktycy doceniają nasz wkład w ich ciężką pracę i wybierają produkty Corotop®.

Liczy się to, co niewidoczne

Membrany są jedną z wielu warstw solidne wykonanego dachu. Mimo, że niewidoczne, to właśnie membrany zapewniają ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz odprowadzają nadmiar wilgoci.

Liczy się klient

Produkty marki Corotop® cieszą się popularnością wśród klientów i wykonawców w 44 krajach na świecie. To z myślą o nich rozwijamy nasze portfolio produktowe oraz dostarczamy niezbędny know-how. Tak jak naszym klientom, zależy nam, aby budynki służyły im przez wiele lat.

#RoofChallenge

Każdy dekarz i budowlaniec codziennie podejmuje prawdziwe wyzwanie na swoim dachu. Dlatego stworzyliśmy RoofChallenge, aby pomagał w codziennej pracy każdemu Królowi Dachu.