Dlaczego Corotop

Corotop® to membrany i akcesoria dachowe najwyższej próby

Marka Corotop® powstała w 2000 roku. Jesteśmy producentem wytrzymałych, wykonanych z najwyższą precyzją i spełniających wyśrubowane standardy jakościowe komponentów nowoczesnego dachu: membran dachowych, membran fasadowych, folii paroizolacyjnych i akcesoriów dachowych.

Liczy się jakość i trwałość

W naszej fabryce stosujemy innowacyjne rozwiązania do produkcji membran, korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego oraz posiadamy zaawansowane laboratorium do testów wytrzymałości.

Liczy się wiedza ekspercka

Stawiamy na doświadczenie ekspertów od systemów dachowych. To dzięki specjalistycznej wiedzy naszego wykwalifikowanego zespołu powstają trwałe produkty, z których korzystają najlepsi dekarze. Cieszymy się, że praktycy doceniają nasz wkład w ich ciężką pracę i wybierają produkty Corotop®.

Liczy się to, co niewidoczne

Membrany są jedną z wielu warstw solidne wykonanego dachu. Mimo, że niewidoczne, to właśnie membrany zapewniają ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz odprowadzają nadmiar wilgoci.

Liczy się klient

Produkty marki Corotop® cieszą się dużą popularnością wśród klientów i wykonawców w 50 krajach na świecie. To z myślą o nich rozwijamy nasze portfolio produktowe oraz dostarczamy niezbędny know-how. Tak jak naszym klientom, zależy nam, aby budynki służyły im przez wiele lat.

Program lojalnościowy

Od kilkunastu lat nagradzamy lojalność naszych klientów oferując atrakcyjne nagrody. To bardzo proste:
⇒ Kupuj nasze produkty i zbieraj punkty
⇒ Skontaktuj się ze swoim Managerem Sprzedaży lub bezpośrednio z nami w celu ustalenia wysyłki hologramów
⇒ Odbierz atrakcyjne nagrody
Katalog nagród znajdziesz w zakładce Pressroom