Blog

Corotop Gwardia Opole!

Corotop Gwardia Opole

Od dziś (tj. 06.11) KPR Gwardia Opole to Corotop Gwardia Opole! Jest to dla nas historyczny moment – staliśmy się sponsorem tytularnym klubu, który jest nam bardzo bliski.

Działamy globalnie, ale jesteśmy lokalni – dlatego podwójnie cieszy nas fakt, że możemy jeszcze szerzej współpracować z drużyną z Opola, miejsca, z którego wywodzi się nasza firma. 

– Tworzę tą firmę od wielu lat, działalność rozpoczynali mój tata i wujek. Od lat obserwuje jej bardzo dynamiczny rozwój. Obecnie działamy na zupełnie innym poziomie, niż nawet 10 lat temu. Zmieniliśmy się bardzo przez te lata, to zupełnie inna firma. Ale jedno pozostaje niezmiennie – Opole to także „nasze” miasto i ważne jest dla nas być częścią tej społeczności. To połączenie naszych „drużyn” to tego symboliczny wyraz. Mam nadzieje, że z Corotop Gwardią Opole będziemy wiele następnych lat – mówił na konferencji nasz Prezes, Piotr Górski.

Corotop Gwardia Opole

Prezes Corotop Gwardii Opole, Karina Radomska podkreśliła, że „Radość jest tym większa, że sponsorem tytularnym zostaje firma z naszego rodzimego podwórka, firma, która współpracuje z nami już od pięciu sezonów, firma, na której wsparcie zawsze mogliśmy liczyć. To dla nas ogromny zaszczyt i z tego miejsca pragnę podziękować za zaufanie.”

Wierzymy, że to dopiero początek wspaniałej współpracy. Utożsamiamy się z drużyną, aktywnie uczęszczamy na mecze, a nasze wartości są bardzo spójne.