Search

Recent Comments

  Categories

  Ochrona przeciw ptakom

   

  Dla tych, którzy chcą uchronić swoje domy przed regularnym pojawianiem się zanieczyszczeń na elementach elewacji, polecamy zabezpieczenia i kolce przed ptakami na dachy, parapety i balkony. To akcesoria, które łączą w sobie skuteczność, a jednocześnie bezpieczeństwo dla zdrowia zwierząt.

  Są one wykonywane z wytrzymałych materiałów: poliwęglanu czy stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowują trwałość na długi czas. Ich atutem jest również przeźroczysty kolor, co sprawi, że będą niewidoczne z daleka. Dzięki odpowiedniej budowie, umożliwiają one także montaż większych modułów, w przypadku konieczności zastosowania większej długości zabezpieczeń oraz kolców przed obecnością ptaków na dachach, parapetach czy balkonach budynków.

     KONTAKT

  CB S.A.
  46-053 Chrząstowice
  ul. Ozimska 2A

  Telefon: +48 77 400 50 40, +48 77 400 50 41
  Fax: +48 77 400 50 45
  E-mail: info@corotop.com.pl

     SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w powyższym formularzu przez CB S.A. z siedzibą w Chrząstowicach w celu marketingowym oraz do przekazania informacji handlowych, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z informacją.