Search

Recent Comments

  Categories

  Komin

   

  Dodatkowym uszczelnieniem i zabezpieczeniem newralgicznych miejsc w przestrzeni dachowej zajmują się folie do obróbki wykuszy i okien dachowych. Oferujemy także taśmy i listwy kominowe, które pozwalają na dokonanie innych obróbek dekarskich. Są to produkty, które charakteryzują się łatwością w montażu.

  Kilka wersji kolorystycznych pozwala na dopasowanie ich barwy do koloru powierzchni dachowej. Oprócz swojej funkcjonalności pozwalają one dodać estetyki wykończeniom komina oraz innych miejsc narażonych na wpływ warunków atmosferycznych oraz promieniowania UV. Stosowanie folii do obróbki wykuszy i okien, a także taśm czy listew kominowych pozwala na oszczędności termiczne, a także zabezpieczenie przed wilgocią.

     KONTAKT

  CB S.A.
  46-053 Chrząstowice
  ul. Ozimska 2A

  Telefon: +48 77 400 50 40, +48 77 400 50 41
  Fax: +48 77 400 50 45
  E-mail: info@corotop.com.pl

     SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w powyższym formularzu przez CB S.A. z siedzibą w Chrząstowicach w celu marketingowym oraz do przekazania informacji handlowych, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z informacją.